Mediant.pl

Informacje, Porady, Opinie

Peruki firmy WigUSA — jakość naprawdę premium

ByRedakcja

maj 15, 2022
peruki wigUSA

Kiedy człowiek staje przed wyborem swojej pierwszej w życiu peruki, zastanawia się, jaką wybrać, przecież jest tylko możliwości, rodzajów włosa jak i gatunków. Więc na które warto zwrócić uwagę, a które pominąć.. Wybrać długi włos czy krótki.. naturalne czy syntetyczne?

Najlepiej skorzystać z firm, które oferują te z górnej półki

Przeszukując internet lub zwiedzając sklepy stacjonarne, można trafić na wiele peruk słabej jakości i z wygórowaną ceną. Firma WigUSA, to amerykański producent, który od lat zajmuje się produkcją peruk i tresek najwyższej jakości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma stała się numerem jeden. Dba o maksymalną różnorodność swoich produktów oraz skupia się na dostarczaniu peruk ze sprawdzonego pochodzenia. Przeglądając ofertę, można znaleźć aż 150 rodzajów peruk, w różnych kolorach i stylach. Dzięki tylu możliwości każdy znajdzie swoją idealną perukę.

Peruka, jakie są rodzaje włosa i ich różnice

Najlepiej oprzeć się na czyjejś opinii i doświadczeniu związanego z wyborem odpowiedniej peruki. Firma WigUSA w swojej ofercie ma peruki tylko z wysokiej jakości włosa naturalnego, gdzie wykorzystuje włosy europejskie i słowiańskie. Włosy są cienkie i dostępne w wielu kolorach i nie wymagają zabiegów fryzjerskich, więc nie niszczy się włosa. Peruki WigUSA są ścinane w jednym kierunku, zapewniają tym odpowiedni skręt włosa i się nie plączą.  Drugim wariatem są peruki z włosa syntetycznego. W produkcji takich peruk wykorzystuje się włókna kankelonowe, idealnie odwzorowują włos naturalny i cechują się wyjątkową lekkością. Włosy syntetyczne są idealne dla osób lubiących eksperymentować ze stylizacją, są wyjątkowo podatne na gorąco nawet do 200 stopni. Nie bez powodu firma nazywana jest marką premium, dba o każdy szczegół swoich produktów. Każda peruka WigUSA wykorzystuje czepek mono top, dzięki temu można ułożyć przedziałek w dowolny sposób oraz wykonywać różnego rodzaju fryzury i upięcia. Podczas wyboru idealnej peruki warto zwrócić uwagę na stan skóry głowy, jeżeli jest wrażliwa, można wybrać czepek z wszywaną warstwą jedwabiu.

Najlepiej dostosowana do każdej urody

Jeżeli w dalszym ciągu rodzą się pytania i wątpliwości, pojawiła się potrzeba porozmawiania z osobą doświadczoną, można odwiedzić sklep internatowy Hairly.pl, który jest oficjalnym, polskim dystrybutorem peruk WigUSA. Można się skontaktować z doradcami odwiedzić , którzy pomogą dopasować perukę do urody i potrzeb.