Mediant.pl

Informacje, Porady, Opinie

Chcesz kupić nowy telefon komórkowy? Skorzystaj z kodów rabatowych

ByRedaktor

wrz 17, 2021
Kody rabatowe

Nowy telefon to nie lada inwestycja, ponieważ obecnie służy nam on niemal do wszystkiego. Od rozmów, przez płatności, aż po spędzanie wolnego czasu. Najlepsze, a zarazem najwydajniejsze modele bywają naprawdę drogie. Wiemy jednak, jak skutecznie obniżyć cenę i to tylko w kilku krokach. Odwiedź kuplio.pl, skorzystaj z naszych kodów rabatowych i ciesz się nowym telefonem po obniżonej cenie!

Poszukiwania nowego telefonu

Przeważnie zmieniamy telefon, gdy jego generacja umiera śmiercią naturalną i przestaje się on nadawać do użytku. Innymi przyczynami może być słaby aparat, mała ilość pamięci, zużyta bateria, niewydajny procesor oraz uszkodzenia mechaniczne. Swoje pierwsze kroki kierujemy do salonów lub szukamy bezpośrednio w sieci. Na rynku istnieje ogrom marek, które proponują swoim użytkownikom technologiczne cacka. Niestety, większość z nich ma naprawdę wysokie ceny, zwłaszcza po premierach.

Na co zwrócić uwagę wybierając nowy telefon?

Zmiana telefonu powinna odpowiadać zmianie naszego życiowego statusu. Oznacza to, że nowy nabytek musi przede wszystkim sprostać oczekiwaniom, jakie pokładamy w nim. Jeśli podróżujemy często – przyda się bateria zdolna do pracy przez wiele dni bez ładowania. Jeśli zależy nam na wydajności i możliwości oglądania na telefonie filmów oraz seriali – warto postawić na ośmiordzeniowy procesor. W przypadku zaś częstej pracy w ramach home office należy przemyśleć zakup smartfonu w technologii 5G.

Gdzie znaleźć nowy telefon?

Poszukiwania nowego telefonu zwykle zaczynają się od oficjalnych sklepów stacjonarnych lub internetowych wielkich marek. Tam jednak urządzenia mają wysoką cenę. To samo dotyczy operatorów sieci komórkowych i zakupu sprzętu w ramach abonamentu. O wiele lepszym rozwiązaniem jest kupno telefonu na wolnym rynku. Możemy skorzystać m.in. z oferty sklepu neo24 lub abfoto. Obie firmy proponują masę telefonów znanych marek po okazyjnych cenach z pełnym wyposażeniem, a także możliwością dokupienia do nich odpowiednich akcesoriów. Nim jednak odwiedzisz ich sklepy internetowe, zapoznaj się z wyszukiwarką kuplio.pl – znajdziesz tam mnóstwo kodów rabatowych, dzięki którym Twoje zakupy staną się jeszcze przyjemniejsze i jeszcze tańsze.

Jak nie przepłacić szukając telefonu?

By nie musieć przepłacać na kupnie nowego telefonu, warto korzystać ze zniżek i ofert promocyjnych. Te zaś można znaleźć za pomocą wyszukiwarki KUPLIO.pl. Sposób korzystania z niej jest banalnie prosty: szukamy marki telefonu lub sklepu, klikamy w interesujący nas produkt lub usługę. Następnie wybierany stosowny kod np. Neo24 kod rabatowy lub Abfoto kod rabatowy. W ten sposób uzyskamy zniżki i upusty nawet na drogie i markowe telefony tak znanych firm jak Apple czy Huawei. A wszystko to dzięki kilku kliknięciom. Nie czekaj i już dziś odwiedź kuplio.pl i skorzystaj z kodów rabatowych!