Mediant.pl

Informacje, Porady, Opinie

Skarpetki jako gadżet reklamowy – czy to dobry pomysł?

ByRedaktor

maj 21, 2022
skarpety

Skarpetki jako gadżet reklamowy – czy to dobry pomysł?

Jeżeli szukasz niekonwencjonalnego pomysłu na gadżet reklamowy to skarpetki z własnym nadrukiem mogą okazać się świetnym wyborem. W kwestii materiałów promujących markę liczy się kreatywność i pomysłowość.

Rodzaje skarpet reklamowych?

Kolorowe skarpetki wciąż nie wychodzą z mody i mogą stać się skuteczną reklamą, dzięki której pozyskasz klientów i ich zaufanie, a także zbudujesz z nimi długotrwałą relację. Socks Factory podchodzi do klienta indywidualnie. Na stronie znajduje się konfigurator, dzięki któremu stworzysz swój własny, niepowtarzalny projekt skarpetek.

Na rynku znaleźć można kilka rodzajów skarpet takich jak:

  • Klasyczne damskie i męskie
  • Dziecięce
  • Stopki
  • Sportowe
  • Antypoślizgowe.

Niektóre firmy oferują ubogi wybór rodzajów skarpet, dlatego warto postawić na taką, która posiada szeroki asortyment, aby jak najlepiej dopasować produkt do potrzeb klienta. Socks Factory oferuje również etykiety, na których pojawi się Twoje logo. Możliwości są nieskończone. Możesz liczyć na pomoc Socks Factory na każdym etapie realizacji projektu.

Zalety skarpet reklamowych

Mnóstwo firm oferuje swoi klientom różnego rodzaju gadżety reklamowe. Bardzo często są to długopisy, kalendarze, smyczy, itp. Warto więc postawić na niekonwencjonalny pomysł, a takim są skarpetki z własnym nadrukiem.

Klient, który otrzyma oryginalne, kolorowe skarpetki będzie bardzo mile zaskoczony i na pewno sprawią mu one radość. Wyróżniają się one na tle kolejnych nudnych i nieprzydatnych gadżetów. Kreator online Socks Factory pozwala stworzyć niepowtarzalny wzór z logo Twojej firmy. W ofercie znaleźć można tysiące kolorów, wybrać rodzaj skarpety oraz zaprojektować własną etykietę. Dzięki użyciu przez Socks Factory najlepszych maszyn dziewiarskich nie musisz obawiać się wad w Twoim nadruku.

Bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę na jakość oferowanych produktów. Jeśli skarpetki mają spełnić swoją role w postaci skutecznej reklamy Twojej marki muszą być wykonane z wysokiej jakości materiałów. Skarpetki z własnym nadrukiem od Socks Factory są wykonane z 80% bawełny czesanej, 17% poliamidu i 3% elastanu. Dodatki syntetycznych materiałów zapewnią niebywały komfort i utrzymają ich kształt. Wysokiej jakości bawełna sprawia, że są one niezwykle miłe dla stopy. Dodatkowo sprawdzą się one dla osób z problemem pocenia się stóp, ponieważ bawełna to materiał, który pozwala skórze oddychać.

Wiele właścicieli mniejszych firm, lub dopiero zaczynających swoją przygodę nie posiada ogromnego budżetu na reklamę swojej marki. Nie zainwestują więc w drogie produkty. Skarpetki z własnym nadrukiem to świetny wybór dla każdej firmy dużej i małej, ponieważ koszty reklamy nie są wysokie. Socks Factory zajmuje się sprzedażą hurtową, a to oznacza, że im większe zamówienie tym cena jest niższa.  Dla przykładu cena za 500 par klasycznych skarpet to tylko 5,50zł za parę.

Kolejną cechą skarpet reklamowych jest ich funkcjonalność i użyteczność. To bardzo ważne, ponieważ gadżet reklamowy, z którego klient nie korzysta na co dzień nie spełnia swojej głównej funkcji  jaką jest reklama.

Skarpety jako upominki – kiedy się sprawdzą?

Kolorowe skarpetki z unikalnym wzorem niewątpliwie wywołają uśmiech na twarzy Twojego klienta.

Skarpetki z własnym nadrukiem sprawdzą się w wielu sytuacjach i na różne okoliczności, m. Inn.:

  • Jako dodatek dla klienta do zamówionej paczki
  • W formie prezentu na święta dla pracowników
  • Kiedy firma angażuję się w różnego rodzaju eventy, np. jako sponsor
  • W różnego rodzaju akcjach charytatywnych
  • Jako promocja nie tylko dla firm, ale również dla szkół i uczelni.

Sam proces obdarowywania i przyjmowania upominków to bardzo miłe doświadczenia, a przecież właśnie na pozytywnym budowaniu marki nam zależy. Twoja firma zapadnie w pamięć Twoim klientom i wzbudzisz ich zaufanie.

Przykładowe gadżety reklamowe.

Na rynku znaleźć można całe mnóstwo innych materiałów promocyjnych. Przykładowo mogą to być wyżej wspomniane długopisy, kalendarze, ale również powerbanki, breloki, smycze, kubki, bluzy i wiele innych. Często tego typu produkty okazują się być kosztowne albo po prostu są już oklepane i nudne.

Bardzo ważne jest, aby gadżet był funkcjonalny. Jeśli podarujemy kolejny magnes klient wrzuci go do szuflady i bardzo szybko o nim zapomni. Socks Factory oferuje oryginalny pomysł na reklamę. Bardzo kolorowy, radosny, a przede wszystkim wykonany z wysokiej jakości materiałów i przez najlepsze maszyny dziewiarskie.