Mediant.pl

Informacje, Porady, Opinie

Serwis markowych samochodów dostawczych i ciężarowych

ByRedakcja

cze 23, 2022
auto dostawcze

Samochody jak każde inne rzeczy – psują się prędzej czy później. W przypadku samochodów dostawczych i ciężarowych, które każdego dnia przemierzają tysiące kilometrów ich kondycja potrafi nie podołać takiemu obciążeniu. Dlatego często w trakcie jazdy kierowcy obserwują zapalenie się kontrolek czy drobne usterki, które trzeba naprawić. Serwis markowych samochodów dostawczych i ciężarowych potrafi być w takich sytuacjach zbawienny.

Jak działa dobry serwis markowych samochodów dostawczych i ciężarowych?

Odpowiedź na pytanie jak działa dobry serwis markowych samochodów dostawczych i ciężarowych jest dość prosta. Powinien działać szybko i dobrze co w branżach usługowych często się wyklucza. Mimo wszystko firmy transportowo-usługowe powinny działać właśnie w taki sposób gwarantując swoim klientom terminowość określonych zleceń. Nie trudno jest sobie wyobrazić sytuację, w której terminy przewozów zgrane są na ostatnią chwilę, a samochód dostawczy ulega uszkodzeniu. Spóźnienie się z dostawą zlecenia może okazać się bardzo bolesne w skutkach. Mowa tutaj o karach finansowych, które nie są małe. Dlatego dobrej jakości serwis markowych samochodów dostawczych i ciężarowych powinien w jak najszybszy sposób naprawić pojazd, aby ten mógł dowieźć zlecenie na czas.

Wiele firm oferuje serwis markowych samochodów dostawczych i ciężarowych w postaci tak zwanego Truck Assistance. Jest to kompleksowa pomoc, która bywa wybawieniem w sytuacjach nagłych awarii daleko od bazy. Niektóre bywają tak poważne, że kierowca nie może ruszyć bądź odpalić pojazdu. W takim wypadku jest on dosłownie uziemiony przez co jedyne na co może liczyć to pomoc w postaci lawety. Truck Assistance zapewnia lawetę, która przetransportuje samochód do serwisu, który naprawi go w możliwie szybki sposób.

Podsumowanie

Już wiadomo dlaczego dobry serwis markowych samochodów dostawczych i ciężarowych jest tak potrzebny. W umowach i branży TSL nie ma kompromisów – umowa to umowa. Dlatego za wszelką cenę trzeba dowieźć określone zlecenie na czas.