Mediant.pl

Informacje, Porady, Opinie

Monitoring zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa

ByRedaktor

lis 28, 2022
kamery

Na rynku dostępnych jest dużo modeli kamer służących do monitoringu naszego mienia. Decydując się na dany model, musimy wpierw zastanowić się, czego tak naprawdę potrzebujemy.

Co jest dla nas ważne przy wyborze sprzętu, z którego będziemy korzystać?

Decydując się na monitoring na zewnątrz, zwróć uwagę na klasę szczelności. Im wyższa, tym większa pewność, że sprzęt, na który się zdecydujesz, będzie Ci służył bardzo długo. IP65 to klasa szczelności kamery Goodcam z12. Jest to klasa zapewniające świetne zabezpieczenie przed kurzem, śniegiem, deszczem.

Goodcam z12 ma również bardzo dobre parametry jeśli chodzi o jakość obrazu. Rozdzielczość 3 Mpix plus 5 krotny zoom pozwoli na dokładną obserwację otoczenia.

Na dobrą jakość obrazu możemy również liczyć nocą. Kamera Goodcam z12 posiada diody Led, obraz nocą widzimy w kolorze. Jest to duży plus tego modelu.

Wbudowane Wi-Fi pozwala na obserwacje twojej posesji z każdego miejsca na świecie. Wystarczy, że zainstalujesz na telefonie lub laptopie aplikację. Obsługa aplikacji jest bardzo łatwa i oczywiście jest bezpłatna. Warto wspomnieć, że jest w języku polskim, co ułatwi jej użytkowanie osobom starszym.

Głowica kamery obraca się w poziomie o 355 stopni, w pionie 100 stopni. Zapewni nam to duże pole widzenia.

Skuteczne odstraszanie nieproszonych gości

Model Goodcam z12 posiada alarm dźwiękowy. Możesz wybrać sygnał z kilku dostępnych w aplikacji lub możesz być oryginalny i samemu taki sygnał nagrać.

Kamera posiada również sygnał  świetlny. Odpowiedzialne za to są wspomniane już wcześniej diody Led. Model ten ma również wbudowany głośnik i co ważne mikrofon. Dzięki temu sam będziesz mógł odstraszyć złodzieja mówiąc do niego.

Decydując się na ten model, otrzymasz zestaw do jego montażu, dzięki czemu będziesz mógł zamontować kamerę sam. Docenią to z pewnością osoby, które nie mają czasu na czekanie na ekipy montażowe.

Goodcam z12 to godny polecenia model kamery zewnętrznej o dobrych parametrach w przystępnej cenie dostęny między innymi na https://www.eltrox.pl/kamera-zewnetrzna-ip-orllo-goodcam-z12.html.