Mediant.pl

Informacje, Porady, Opinie

Biżuteria ze srebra na co dzień

ByRedakcja

kwi 19, 2022
srebrna biżuteria

Kobieca biżuteria ma bardzo dużą moc. Pozwala ulepszyć ciało i zniwelować wszelkie niedoskonałości. Dobór srebrnej biżuterii jest istotny, ważne jest, aby wybrana biżuteria była dobrze dobrana do sylwetki. Dzięki temu można uzyskać zamierzony efekt.

Jak dopasować biżuterie do sylwetki

Aby dobrać srebrną biżuterię, którą będzie się nosić na co dzień trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii. Osoby z niskim wzrostem powinny unikać długiej i dużej biżuterii, kupując takie ozdoby, można wywołać optyczne wrażenie mniejszej sylwetki. Na takie dodatki mogą pozwolić sobie osoby wysokie, te znowu nie powinny wybierać małych elementów, nie będą one widoczne. Posiadaczka drobnej sylwetki musi unikać dużych wisiorków, które przytłoczą sylwetkę. Przecież nie chodzi o to, aby przytłoczyć wygląd. Delikatne i drobne wisiorki sprawdzą się w takim przypadku najlepiej. Dobrym zestawem będą długie kolczyki i dłuższy wisiorek, który optycznie wydłuży sylwetkę. Posiadaczki większej sylwetki najchętniej wybierają duże formy biżuterii. Można śmiało połączyć długie kolczyki z małymi detalami.

Jak dobrać pierścionki

Wybierając pierścionki srebrne, trzeba się zastanowić jaką stylizację chce się osiągnąć. Pierścionki srebrne to ponadczasowa oznaka wytworności. Każda Polka posiada w swojej kolekcji niektóre fragmenty biżuterii z tego szlachetnego metalu. Wybierając pierścionek dla siebie, można przeglądać pomiędzy tymi najbardziej kunsztownymi jak na przykład z bursztynami, szafirami lub diamentami. Nie należy zapominać, że istnieje możliwość poszerzenia lub pomniejszenia ich wielkości jeżeli zajdzie taka potrzeba. 

Największy wybór srebrnej biżuterii

Tę niezwykłą biżuterię można kupić w salonie jubilerskim Sezam. Posiadają również sklep internetowy, dzięki któremu nie trzeba wychodzić z domu, aby kupić unikalną srebrną biżuterię.  Rozmaite wzory, okraszone szykownymi kamieniami pierścionki, kolczyki i bransoletki to tylko część ich ogromnego asortymentu. Sezam jest istnym legendarnym miejscem, które zostało stworzone, aby każdy mógł czuć się pięknie i wyjątkowo. Ciągła dbałość o jakość i różnorodność proponowanej biżuterii jest doceniana przez każdego klienta. Kolejną rzeczą, która z pewnością jest dużym atutem, jest troskliwe podejście i ogromna wiedza przez pracowników firmy.  Dzięki okazanemu szacunkowi dla potrzeb każdego klienta wszyscy chętnie wracają do tego miejsca po kolejne dodatki do kolekcji.