Mediant.pl

Informacje, Porady, Opinie

Zastanawiasz się, co podarować pracownikom na święta? Podpowiadamy!

ByRedaktor

lis 29, 2022
prezent

Prowadzenie swojej firmy nie zalicza się do łatwych zadań. Nie jest to wyłącznie dbanie o jakość świadczonych usług, ale także utrzymanie pracowników i prawidłowość finansowych rozliczeń. Ostatnimi czasy dużym wyzwaniem okazuje się zapewnienie pracownikom właściwych warunków płacowych oraz pozapłacowych, za sprawą których będą oni chętni i zmotywowani do pracy. Święta są najlepszą okazją do tego, aby pokazać, jak bardzo zależy na osobach u nas pracujących. Warto wówczas pomyśleć o zakupie prezentów, które sprawią, iż poczują się oni docenieni i ważni. Sporo osób zastanawia się, jaki będzie najlepszy prezent dla pracowników na święta? Poniżej opiszemy trzy najlepsze propozycje.

Jazda szybkim pojazdem na torze

Idealne prezenty dla pracowników to takie, które będą dopasowane do ich potrzeb. Na przykład znakomite prezenty dla niego to jazda na torze sportowym autem z mocną jednostką napędową lub gokartem. Niezapomniane wrażenia, które towarzyszą jeździe sportowym samochodem na najwyższych obrotach, będą lepszym pomysłem aniżeli następna koszula czy książka. Przejażdżka sportowym pojazdem na torze jest świetnym prezentem dla mężczyzny w dowolnym wieku. Takie jazdy mogą również stanowić idealne prezenty świąteczne dla niej, gdyż istnieje sporo kobiet lubiących taką dawkę adrenaliny. 

Bez względu na to, dla kogo ma być przeznaczony ten prezent świąteczny, na pewno taki voucher będzie strzałem w dziesiątkę. Być może nasi pracownicy marzą o prezencie motoryzacyjnym, aby zasiąść za kierownicą super auta, który zbiera się do setki w ciągu paru sekund, zaś zakręty pokonuje niczym najprawdziwszy bolid. Niestety, ale niewiele osób może sobie pozwolić na taką dawkę adrenaliny w codziennym życiu, zatem voucher na przejażdżkę po torze może być naprawdę trafionym prezentem. Jazda Lamborghini Gallardo albo innym oryginalnym super pojazdem jest świetnym sposobem na odreagowanie nadmiaru stresu, a przede wszystkim znakomitą zabawą. Poziom adrenaliny szybko rośnie – ryk sportowego silnika oraz gęsia skórka towarzysząca ekspresowemu pokonywaniu ostrych zakrętów sprawia, iż tego rodzaju prezent na bardzo długo zostanie w pamięci każdego pracownika.

Skok ze spadochronem 

Skok ze spadochronem jest czymś, o czym marzy naprawdę sporo osób. Bez względu na płeć będzie to idealny prezent dla każdego, kto pragnie poczuć w życiu dreszczyk emocji. To także idealny upominek dla tych osób, które chcą spróbować czegoś zupełnie nowego, zapoznać się z czymś, czego jak dotąd nie było im dane doświadczyć. Nie sposób bowiem porównać chwili latania z żadnym innym uczuciem, a później skakania ze spadochronem. Być może taki prezent zachwyci naszego pracownika – z pewnością zapamięta bardzo dokładnie, jak dużą radość zapewniliśmy mu takim upominkiem. Może skok spadochronowy jest czymś, o czym marzyła pracująca u nas osoba, a z uwagi na spory koszt, nie zdecydowała się na wykupienie takiej atrakcji? Jeżeli tylko nie będzie żadnych przeciwwskazań, możesz podarować jej taką możliwość. Na pewno ją tym zaskoczysz i zapewnisz niezapomniane wrażenia. 

Widokowy lot samolotem

Odprężające chwile, które czekają wśród chmur to na pewno coś wyjątkowego. Możliwość podziwiania krajobrazów z lotu ptaka jest niezwykłą okazją, żeby móc podziwiać piękną naturę. Lot widokowy samolotem to czas, kiedy można zapomnieć o otaczającym nas świecie i cieszyć się w pełni przygodą. Mający spore doświadczenie zapewni komfort, wspaniałe widoki i bezpieczeństwo. Jeżeli lot widokowy sprawi, iż pracownik poczuje niedosyt z niecierpliwością, będzie oczekiwał następnej chwili w samolocie, możemy mu podarować jako kolejny prezent voucher na szkolenie w symulatorze. Poczuje się on wówczas niczym najprawdziwszy pilot myśliwca. To z pewnością gratka dla osób będących miłośnikami lotnictwa. Jak zachowywać się w różnorodnych warunkach atmosferycznych, jak wybrnąć z różnych sytuacji w czasie lotu. Takie szkolenie na pewno zaspokoi ciekawość, zaś opcja przejęcia sterów przyniesie na pewno wiele satysfakcji.