Mediant.pl

Informacje, Porady, Opinie

Torebki wizytowe i ślubne. Torebki podkreślające piękno

ByRedakcja

cze 17, 2021
torebka

Dobór odpowiedniej torebki do stylizacji nie jest czymś mało znaczącym jak się niektórym wydaje… Tak naprawdę torebka stanowi doskonałe uzupełnienie i podkreślenie naszej kreacji. Gdy wybieramy się na gustowne przyjęcie, potrzebujemy czegoś, w co schowamy telefon, kluczyki, portfel, wizytówki albo chociaż chusteczki higieniczne. Jednak to, jak odpowiednio dobrać torebkę, by pasowała do rodzaju przyjęcia, do naszego stroju i przede wszystkim do nas samych?…

Delikatność i wdzięk, urok i zmysłowość, niewinność i subtelność… Jeśli myślimy o własnym klasycznym ślubie, przeważnie takie cechy nasuwają nam się do głowy. Styliści najczęściej dobierają do takich kreacji dodatki w kształcie różyczek, pereł, serc czy korali. Natomiast jeśli chodzi o kolory, specjaliści polecają ponadczasową biel oraz jej odcienie (ecru), a także pastelowe barwy (w przewadze jasny róż). Jeśli już mamy gotową całą stylizację, dobór torebki ślubnej nie powinien sprawić problemu. Najprostszą opcją jest dobranie jej do stroju tak, by jej odcień był możliwie jak najbardziej podobny do odcienia butów. Dodatki – jeśli uważamy, że są potrzebne do podkreślenia stylizacji – są już kwestią gustu. Jednak warto, by się powtarzały – np. w przypadku sukni ozdobionej w perły, świetnie będzie się prezentować torebka przyozdobiona w identyczne lub choćby w podobne perły. Takim uniwersalnym stylem szczycą się tradycyjne eleganckie przyjęcia.

Wytworność i szyk, seksapil i tajemniczość, luksus i pewność siebie… Impreza w klubie, prywatka czy przyjęcie ze współpracownikami… – każda okazja jest odpowiednią chwilą, by czuć się świetnie, a nasza stylizacja może nam w tym pomóc. Torebki wizytowe sprawdzają przy wielu okazjach i to jest ich wielkim atutem, dlatego też warto, by mieć taką w swojej szafie. Każda z nas znajdzie dla siebie torebkę wizytową w swoim stylu, gdyż wybór jest po prostu ogromny, czy chodzi o materiał wykonania, kolor, firmę czy fason.

Jeśli więc widzimy, że nasza torebka wizytowa czy ślubna pasuje do naszego stroju oraz czujemy się świetnie w swojej skórze dzięki swojej kreacji, możemy być pewne, że trafiłyśmy na tę właściwą torebkę.