Mediant.pl

Informacje, Porady, Opinie

Najlepsza klinika przeszczepu włosów w Turcji

ByRedaktor

paź 20, 2021
przeszczepZespół chirurgów Clincana Hair Transplant Center, podczas zabiegu przeszczepu włosów. www.meditravel.pl
przeszczep
Zespół chirurgów Clincana Hair Transplant Center, podczas zabiegu przeszczepu włosów. www.meditravel.pl

Turcja jest niewątpliwie numerem jeden, jeżeli chodzi o przeszczep włosów. Dlaczego? Otóż wyróżniają ją niskie ceny, w porównaniu do innych krajów na świecie. Tureccy chirurdzy wykorzystują najnowocześniejsze techniki przeszczepów włosów. A ze względu na dużą konkurencję klinik, metody, warunki i udogodnienia są wciąż ulepszane. Przeszczep włosów w Turcji jak cała medycyna estetyczna była zawsze bardzo istotnym elementem turystyki tureckiej, zatem Turcja ma najlepszych chirurgów specjalizujących się w transplantacji włosów.

Co to jest przeszczep włosów?

Wiadomo, że przeszczep włosów jest najlepszą opcją leczenia trwałej utraty włosów. Operacja przeszczepu włosów zapewnia skuteczne i satysfakcjonujące wyniki osobom które doświadczają łysienia, określane jako łysienie androgenowe.

Przeszczep włosów ma na celu odbudowę przerzedzonych włosów i wywołanie ich wzrostu. Pomaga to również mężczyznom oraz kobietom odbudować cofającą się linię włosów. 

Jedną z przodujących klinik przeszczepów włosów w Turcji, jest Clincana Hair Transplant Center. Oferuje ona przeszczepy włosów metodą FUE i DHI przeprowadzane przez doświadczony zespół medyczny w przystępnych cenach.

Przeszczep włosów w Turcji wykonujemy w znieczuleniu miejscowym i trwa on od 5 do 8 godzin, więc nie ma potrzeby pozostawania w szpitalu.

Przeszczep włosów to bezbolesna operacja, która powoduje porost włosów poprzez przeszczepienie mieszków włosowych z obszarów o dużej gęstości do obszaru biorcy, w którym nastąpiło przerzedzenie lub łysienie. Mieszki włosowe dawcy pobieramy najczęściej z tyłu lub boków głowy, a w niektórych przypadkach z innych części ciała.

Clincana Hair Transplant Center znajduje w europejskiej części Stambułu. Przede wszystkim, posiada międzynarodowe akredytacje takie jak JCI-ISO. Urządzenia medyczne wykorzystywane do przeszczepu włosów są najnowszej generacji. Klinikę wyróżniają niskie ceny przy wysokiej jakości transplantacji włosów w Turcji. Zespół chirurgów zajmujących się przeszczepami włosów ma doświadczenie oraz wiele certyfikatów.

Clinicana Hair Transplant Center współpracuje jednym z najlepszych pośredników w Europie — Meditravel. 

Zespół Meditravel zajmuje się kontaktem między pacjentem a kliniką. Zapewnia konsultację online z chirurgiem, opiekę i tłumacza przez cały pobyt podczas przeszczepu włosów w Turcji i wiele innych. 

Podsumowując, przeszczep włosów jest najlepszym rozwiązaniem w walce z łysieniem i wypadaniem włosów. Turcja jest jednym z najczęściej wybieranych kierunków do transplantacji włosów. Podczas wyboru kliniki warto kierować się jej opinią, akredytacjami europejskimi i galerią „przed i po”. A jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości związane z wyborem kliniki, warto skorzystać z pomocy dobrego pośrednika.

Artykuł powstał przy współpracy z www.meditravel.pl